© Copyright 2009 Commander Bilgisayar Video Kayıt ve Montaj Stüdyosu. All rights reserved.
Aradığınız anahtar teslim dekorasyon veya tadilat ise doğru yerdesiniz...
Adana Hazır Mutfak
Adana'daki Hazır Mutfak ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.
Hazır Mutfak maaliyeti hakkında bilgi almak, Hazır Mutfak fiyatları ve çeşitleri için arayın: 0532 509 13 32 ADANA
hazır mutfak
adana mutfak
Ana Sayfa    |    Hizmetlerimiz   |    Referanslar   |    Resim Galerimiz   |    Video Galerimiz   |    Hakkımızda   |      İletişim
Adres: Yeşil yurt mah. 70159 Sk. Hilal Apt. altı - Zemin Kat - No: 7/B Seyhan - Adana

Telefon: 0322 228 21 60
                0532 509 13 32
GÖRKEM
Dekorasyon ve Tadilat Sanayi Ltd.
HAZAROGLU
     Mutfağınızda Hazır Mutfak istediğinizde firmamız size anahtar teslim hizmet verecektir. Yani şuanki mevcut mutfağınızın sökülmesi için birilerini, su tesisatının düzenlenmesi için su tesisatçısını, elektrik aksamları için elektrikçiyi çağırmanıza aramanıza gerek yok. Maalesef bu sorun insanlar hazır mutfak için anlaşıp ödeme yaptıktan sonra ortaya çıkmakta, piyasadaki bir çok yer " Biz mutfak dolaplarını takarız gerisine karışmayız" demekte, size hesapta olmayan hem ekstradan yüksek maaliyet çıkmakta, hemde aldatılmış hissi ve morâl bozukluğu yaratmaktadır.

     Kaliteyi birinci planda tutarak aynı zamanda en ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinenen Görkem Yapı Grubu Ltd. sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek gerek yerli malzemede gerekse ithal malzemelerde farklı seçenekleri, siz müşterilerimize kaliteli ve hesaplı çözümler olarak sunmaktadır.

     Kaliteli tasarım, ücretsiz keşif ve satış sonrası destek hizmetleriyle müşteri memnuniyeti daima en üstte tutan firmamız sizleride mutfağınızda Görkem Dekorasyon kalitesi ve ergonomisiyle tanışmaya davet ediyor.