© Copyright 2009 Commander Bilgisayar Video Kayıt ve Montaj Stüdyosu. All rights reserved.
Aradığınız anahtar teslim dekorasyon veya tadilat ise doğru yerdesiniz...
İzolasyon
su izolasyonu, ses izolasyonu, ısı izolasyonu, rüzgar izolasyonu
Adana'daki İzolasyon ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.
İzolasyon maaliyetleri hakkında bilgi almak, İzolasyon fiyatları ve çeşitleri için arayın:
0322 227 20 59 - 0532 509 13 32 ADANA
* Isı Yalıtımı, Isı İzolasyonu
     Yaz aylarında oldukça sıcak olan Adana'mızda, yapınızda ısı izolasyonunuz iyi değilse oldukça problem yaşarsınız. Klima kullansanız dahi güneş gören duvarlarınız süreli sıcak olacağından serinlemekte zorlanacak, klimanız bir türlü termostata geçmeyeceğinden elektrik giderleriniz sürekli yüksek olacaktır. Kışın Adana'mız her nekadar aşırı kar soğukları yaşamasada ısı izolasyonunuzdaki eksiklikler ısınmanızı zorlaştıracaktır.

* Su Yalıtımı, Su İzolasyonu
     Özellikle üst katlarda oturanların su sızması ile karşılaşmaları, oldukça yağmur alan Adana bölgesinde yaşayanların problemi olmakta. Görkem Yapı Grubu Ltd. su yalıtımı, su izolasyonu konusundaki problemlerinizi çözmeye hazırdır.

* Ses Yalıtımı, Ses izolasyonu
     Konut, okul, işyeri gibi yerlerde istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak istediğinizde; kayıt stüdyoları, sinema, tiyatro, konser salonu gibi yerlerde istenmeyen seslerden yalıtarak gerekli kullanım koşullarını oluşturmak istediğinizde Hazaroğlu Dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz.

* Rüzgar Yalıtımı, Rüzgar İzolasyonu
     Binanızda kullanılan malzemeler kalitesizse üstüne mevsim koşullarıda eklenince, yapınızda küçük çatlaklar oluşmaya ve bunların arasından mekanınıza rüzgar girmeye başlar. Bu durum hem ısı, hem ses, hemde su sızması problemlerini ortaya çıkartır. Tadilat konusunda deneyimli ekibimizle problemlerinizi en kısa zamanda çözmek için bizi arayın.
İZOLASYON YALITIM
Ana Sayfa    |    Hizmetlerimiz   |    Referanslar   |    Resim Galerimiz   |    Video Galerimiz   |    Hakkımızda   |      İletişim
Adres: Yeşil yurt mah. 70159 Sk. Hilal Apt. altı - Zemin Kat - No: 7/B Seyhan - Adana

Telefon: 0322 228 21 60
                0532 509 13 32
GÖRKEM
Dekorasyon ve Tadilat Sanayi Ltd.
HAZAROGLU