© Copyright 2009 Commander Bilgisayar Video Kayıt ve Montaj Stüdyosu. All rights reserved.
Aradığınız anahtar teslim dekorasyon veya tadilat ise doğru yerdesiniz...
Parke
Adana'daki Parke döşeme ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.
adana parke
parke adana
     Parke döşeme'nin ev veya işyerinize bambaşka bir estetik ve zenginlik getireceği tartışılmaz bir gerçektir. Tek problem ise parke döşemesi yaptırmak isteyenlerin aslında birbirinden oldukça farklı üç farklı parke çeşidi olduğunu bilememesi hepsini aynı zannetmesidir...

    Laminat Parke değişik özellikteki katmanların sertleştirildikten sonra yüksek basınç altında birleştirilmesiyle elde edilen, 3 tabakadan oluşan bir malzemedir. Uygulanması kolay ve çabuktur. Sigaraya ve ateşe karşı direnci yüksektir, yanmaz. Güneş ışınlarından etkilenmez, rengi solmaz, leke tutmaz. Hijyeniktir, bakteri ve mikrop barındırmaz. Çağdaş bir malzemedir ve ömrü çok uzundur. Ancak laminat parke ağaç bazlı olduğundan, banyo, duş ve endüstriyel mutfaklarda kullanılmamalıdır.

    Lamine Parke ağacın doğallığını yaşayabileceğiniz, sıcaklığını hissedebileceğiniz her türlü mekanlarda kullanabileceğiniz bir parke çeşididir. Konstrüksiyonlu ve cilalı hazır parkelerdir. Orta tabaka, alt ve üst tabakaya ters bir şekilde yerleştirilerek, ağacın çalışması önlenmiştir. Özellikle yerden ısıtmalı mekanlar için ideal olup, yaşanan mekanlarda uygulama kolaylığı sağladığından tercih edilmektedir. Lamine Parkelere üretim esnasında uygulanan çok özel ve sert cilalar, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılığını arttırmaktadır.

     Masif Parke tamamı aynı ağaçtan üretilmiş, Lamba-Zıvanalı parkelere masif parke denir. Doğal güzelliğinin yanında büyük riskler taşımaktadır. Montaj genellikle beton zemine uygulandığı için, gerek zeminden, gerekse üst yüzeyinden aldığı rutubet ve ısı farklılıklarından dolayı, ahşap, “çalışma” yapar. Rutubet alan ahşap, genişler ve kabarma yapar, çok ısınan ortamlarda ise parkelerin aralarında açılmalar olur. Bu sebeple parke, ilk günkü özelliğini kaybeder. İyi kurutulmamış ve fırınlanmamış ağaçlardan yapılan masif parkeler'de, bu hususlar daha erken kendini gösterir. Masif parkeler, döşeme yapılacak ortamlarda birkaç gün veya iklim ve hava koşullarına göre, daha fazla bekletilmeli ve ortamla uyum sağlaması beklenmelidir.
Parke Kaplama maaliyeti hakkında bilgi almak, Parke Döşemesi fiyatları ve çeşitleri için arayın: 0532 509 13 32 ADANA
parke firmaları adana
Ana Sayfa    |    Hizmetlerimiz   |    Referanslar   |    Resim Galerimiz   |    Video Galerimiz   |    Hakkımızda   |      İletişim
Adres: Yeşil yurt mah. 70159 Sk. Hilal Apt. altı - Zemin Kat - No: 7/B Seyhan - Adana

Telefon: 0322 228 21 60
                0532 509 13 32
GÖRKEM
Dekorasyon ve Tadilat Sanayi Ltd.
HAZAROGLU