* Isı Yalıtımı, Isı İzolasyonu

     Yaz aylarında oldukça sıcak olan Adana'mızda, yapınızda ısı izolasyonunuz iyi değilse oldukça problem yaşarsınız. Klima kullansanız dahi güneş gören duvarlarınız süreli sıcak olacağından serinlemekte zorlanacak, klimanız bir türlü termostata geçmeyeceğinden elektrik giderleriniz sürekli yüksek olacaktır. Kışın Adana'mız her nekadar aşırı kar soğukları yaşamasada ısı izolasyonunuzdaki eksiklikler ısınmanızı zorlaştıracaktır.

* Su Yalıtımı, Su İzolasyonu

     Özellikle üst katlarda oturanların su sızması ile karşılaşmaları, oldukça yağmur alan Adana bölgesinde yaşayanların problemi olmakta. Görkem Yapı Grubu Ltd. su yalıtımı, su izolasyonu konusundaki problemlerinizi çözmeye hazırdır.

* Ses Yalıtımı, Ses izolasyonu

     Konut, okul, işyeri gibi yerlerde istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak istediğinizde; kayıt stüdyoları, sinema, tiyatro, konser salonu gibi yerlerde istenmeyen seslerden yalıtarak gerekli kullanım koşullarını oluşturmak istediğinizde Hazaroğlu Dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz.

* Rüzgar Yalıtımı, Rüzgar İzolasyonu

     Binanızda kullanılan malzemeler kalitesizse üstüne mevsim koşullarıda eklenince, yapınızda küçük çatlaklar oluşmaya ve bunların arasından mekanınıza rüzgar girmeye başlar. Bu durum hem ısı, hem ses, hemde su sızması problemlerini ortaya çıkartır. Tadilat konusunda deneyimli ekibimizle problemlerinizi en kısa zamanda çözmek için bizi arayın.0532 5091332

iZALASYON(su.ses.ısı)