Adana ve çevre il ve ilçelerdeki ihtiyaçlarınız için

     Banyo'nuzda dekorasyon değişikliği, hazır banyo istediğinizde firmamız size anahtar teslim hizmet verecektir. Yani şuanki mevcut banyonuzun sökülmesi için birilerini, su tesisatının düzenlenmesi için su tesisatçısını, elektrik aksamları için elektrikçiyi çağırmanıza aramanıza gerek yok. Maalesef bu sorun insanlar hazır banyo için anlaşıp ödeme yaptıktan sonra ortaya çıkmakta, piyasadaki bir çok yer " Biz banyo dolaplarını takarız gerisine karışmayız" demekte, size hesapta olmayan hem ekstradan yüksek maaliyet çıkmakta, hemde aldatılmış hissi ve morâl bozukluğu yaratmaktadır.

     Kaliteyi birinci planda tutarak aynı zamanda en ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinenen Görkem Ltd. sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek gerek yerli malzemede gerekse ithal malzemelerde farklı seçenekleri, siz müşterilerimize kaliteli ve hesaplı çözümler olarak sunmaktadır.

     Kaliteli tasarım, ücretsiz keşif ve satış sonrası destek hizmetleriyle müşteri memnuniyeti daima en üstte tutan firmamız sizleride banyo'nuzda Görkem yapı Dizayn kalitesi ve ergonomisiyle tanışmaya davet ediyor.0 532 5091332 arayınız

Banyo Wc Çalışmalarımız